ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Відбувся позачерговий з’їзд Української світової кооперативної Ради

27 травня у Києві відбувся позачерговий з’їзд Української світової кооперативної Ради (УСКР). Головною метою даного позачергового з’їзду було внесення змін до Статуту для розширення представництва та залучення до діяльності УСКР усіх об’єднань українських спілок світу.

Участь у ньому взяли делегати зі США (Централя українських кооперативів Америки, об’єднує 16 кредитних спілок), Канади (Українська кооперативна рада Канади, нараховує 8 кредитних спілок), України (Національна асоціація кредитних спілок України, об’єднує 150 кредитних спілок) та Австралії за дорученням (Рада Українських кооператив Австралії, 1 спілка) — усього 74 делегати.

Участь у з’їзді взяли перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Владислав Лук’янов, заступник Голови Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Ірина Говорун, заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Ігор Бурба. Серед численних гостей були заступник керівника відділу Посольства Канади в Україні Грущенко С.В., представник проводу "Пласту" в Україні Фіглюс І., Ярослав Скрипник, Богдан Кекіш — колишні Голови УСКР, делегації Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, Всеукраїнської асоціації кредитних спілок військовослужбовців та працівників силових відомств, представники кредитних спілок з різних регіонів України. Головував на з’їзді Президент УСКР Ігор Ляшок.

Після затвердження порядку денного та затвердження протоколу попереднього з’їзду прозвучали привітання та виступи гостей.

Керівники організацій, що входять до складу УСКР, виступили зі своїми короткими звітами. Представники українських асоціацій кредитних спілок, що звернулись до УСКР із заявами про вступ до Ради, коротко ознайомили присутніх про діяльність очолюваних ними організацій.

Відповідно до регламенту, учасники з’їзду затвердили звіти керівних органів та ознайомились із новою редакцією Статуту УСКР. Зміни до Статуту були прийняті одноголосно. Отже, до діяльності УСКР тепер, згідно зі Статутом, можуть долучитися усі об’єднання українських кредитних спілок світу у разі їх прийняття.
дата: 27.05.10 16:49<<< повернутися