ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Відбулись чергові загальні збори Світового Конгресу Українців

З 7 по 9 вересня 2012 р. відбулись чергові річні загальні збори Світового Конґресу Українців (СКУ). Цього разу вони проходили у м. Анависсос у Греції. Від Української Світової Кооперативної Ради участь у засіданнях взяв Президент УСКР Ігор Ляшок. Учасниками зборів також були відомі кооператори з Канади Ольга Шевель та Тарас Підзамецький.

Після привітальних промов президент СКУ Євген Чолій виголосив загальний звіт про діяльність Конгресу. Він зосередив увагу на основних напрямках діяльності СКУ, що стосуються демократизації, українізації та євроінтеграції України, а також консолідації української діаспори та захисту її прав і інтересів.

Наступними перед учасниками зборів звітували члени Екзекутивного комітету та голови рад і комісій СКУ, представники українських крайових центральних репрезентацій, світових надбудов і крайових організацій СКУ. Від Української Світової Кооперативної Ради на загальних зборах звітував Ігор Ляшок.

Важливі питання подальшої діяльності СКУ були обговорені під час чотирьох круглих столів

“Міжнародна акція СКУ до 80-ої річниці Голодомору 1932-33 рр.”, "Відзначення 200-ліття з дня народження Т. Шевченка”, "Місія міжнародних спостерігачів від СКУ на жовтневих парламентських виборах 2012 р. в Україні” та "Стратегія розвитку останньої хвилі еміграції”.

Також у рамках зборів до складу СКУ було прийнято Координаційну Раду Українських Товариств та Об’єднань з Боснії й Герцеговини як українську крайову центральну репрезентацію та Конґрес українців Латвії як українську крайову організацію.

Крім того, учасники загальних зборів урочисто вшанували 45-ліття діяльності СКУ.

По завершенню зборів президент СКУ провів офіційну зустріч із заступником міністра закордонних справ Греції Константіносом Тсіарасом.

Після закінчення річних зборів відбулась конференція “Демократизація та інтеграція в європейське суспільство як важливі чинники утвердження незалежної Української держави”. Вона стала основною подією V Форуму української діаспори в Греції, який під патронатом СКУ організувала складова організація СКУ Товариство української діаспори в Греції “Українсько-грецька думка”.
дата: 19.10.12 14:39<<< повернутися