ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

У м. Перемишль (Польща) відбулись річні загальні збори Світового Конгресу Українців (СКУ)

22-23 серпня у м. Перемишль (Польща) відбулись річні загальні збори Світового Конгресу Українців (СКУ). За 43-річну історію СКУ вперше загальні збори проходили за межами Північної Америки та України.

Делегація УСКР у складі Президента УСКР Ігоря Ляшка та Секретаря УСКР Петра Козинця взяла участь у річних загальних зборах. Від кредитно-кооперативного руху до делегації приєдналися представники Української кооперативної Ради Канади Ольга Шевелі та Тарас Підзамецький, які також брали участь у засіданнях від імені інших організацій — складових УСКР.

Представники української кооперації разом з представниками із 32 інших країн, що представляли інтереси понад 20 мільйонів українців, які живуть за межами України, мали можливість обговорити та дискутувати про ключові питання політики та проаналізувати проблеми і можливості наших громад по всьому світу.

Порядок денний зустрічі складався з доповідей Президента Світового Конгресу Українців Євгена Чолія, членів Виконавчого комітету та інших комітетів і складових організацій. Зокрема, з доповіддю від УСКР виступив Президент УСКР Ігор Ляшок.

На зборах також було обговорено ряд нових ініціатив, в тому числі і щодо можливості поширення кредитної кооперації на українські громади інших країн світу, яку було висунуто Ігорем Ляшком.

В ході подорожі до Польщі Президент УСКР Ігор Ляшок мав можливість здійснити короткий візит і до України. Під час перебування на рідній землі пан Ляшок ознайомився з діяльністю НАКСУ на даному етапі та ситуацією, що склалася в кредитно-кооперативному русі на даному етапі, взяв участь у тристоронній зустрічі керівників УСКР, НАКСУ та ВАКС, де обговорювались проблеми та спільні дії, враховуючи обставини, що склалися у взаємовідносинах між ринком кредитних спілок та державним регулятором.

В Києві також відбулася зустріч Президента УСКР Ігоря Ляшка із заступником Голови парламентського Комітету у закордонних справах, народним депутатом України Леонідом Кожарою.
дата: 13.09.10 16:12<<< повернутися