ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

III обласний Свистунівський фестиваль поезії Т.Г. Шевченка

22 травня 2011 року в селі Свистунівка Сватівського району Луганської області відбувся III обласний Свистунівський фестиваль поезії Т.Г. Шевченка. За традицією, це поетичне свято проходило за спонсорської підтримки Української світової кооперативної Ради.

На свято зібралися просвітяни, сільська громада, учні сільської школи. Приємно зазначити: якщо на першому фестивалі поезії було 57 учасників, а на другому — 69, то на цьогорічний надійшло 124 заяви на участь від усіх шкіл міста і району, а також з гімназії № 42 м. Луганська та Центру дитячої та юнацької творчості з м. Сєвєродонецька.

Конкурси проходили у трьох номінаціях: поезія Т.Г. Шевченка, поезія про Т.Г. Шевченка, Україну, рідну мову, рідний край та вірші про Сватове.

Як пізніше зазначили члени журі, рівень учасників з кожним роком зростає, боротьба за призові місця стає дедалі напруженішою, майже кожен виступ супроводжувався бурними оплесками глядачів.

За результатами конкурсу перше місце в головній номінації зайняла учениця Нижньо-Дуванської ЗОШ Єлизавета Абросімова за вірш «Наймичка», яка, крім нагород, отримала кошти для поїздки разом зі своєю вчителькою української мови до київського музею Т.Г.Шевченка. Два других місця вибороли Надія Шаптилова та Катерина Должанова. Третє місце поділили Людмила Підіпригора та Софія Чумак.

У другій номінації перше місце зайняла Наталка Мохонько, учениця Сватівської ЗОШ № 6 за вірш Глафії Гладких «Звернення до України». Друге місце поділили Катерина Лук’яненко та Ілона Загоруйко за власні вірші. Третє місце отримали Дар’я Носаль, Валерія Костенко та Антон Савченко.

В номінації «Вірші про Сватове» перше місце і цінний подарунок від міського голови отримала Ніна Каламайко, учениця Сватівської ЗОШ № 6, за власний вірш «Я славлю Сватівських жінок». Друге місце — у Христини Мартинової, третє місце виборола Катерина Карпова.

За національне вбрання четверо учасників — Юлія Посохова, Антон Савченко, Дар’я Титаренко та Валентин Соболь отримали чудові альбоми «Український живопис» та грошові премії.

Окрім УСКР, спонсорами фестивалю виступили Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка, народний депутат України Павло Мовчан, Національна асоціація кредитних спілок України (Президент Петро Козинець), кредитна спілка «Українська народна каса «Сватова-Лучка», м.Сватове), представники міської влади, українського духовенства та козацтва, приватні підприємці.
дата: 30.06.11 00:00<<< повернутися