ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Щорічна Конференція Всесвітньої ради кредитних спілок

24-27 липня у м. Глазго (Шотландія) проходила щорічна Конференція Всесвітньої ради кредитних спілок (WOCCU). Учасниками цього головного форуму року в рамках WOCCU стали делегації з 62 країн світу із загальною чисельністю 1 700 представників всіх кредитових спілок світу.

Представницькою виглядала неформально об’єднана делегація українських кооператорів. Серед них – Президент УСКР Ігор Ляшок, Голова Ради директорів кредитівки «Самопоміч» у м. Чикаго Михайло Кос, Президент „Української кредитової спілки” з Торонто Тарас Підзамецький та представницька делегація з України у складі 18 осіб.

Як відомо НАКСУ є повноправним членом Всесвітньої Ради кредитних спілок ще з 90-их років. Відповідно прапор України гордо майорить на Світових форумах кредитних спілок вже майже 15 років. Цього року його виносила Віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко, яка також представляла Україну на офіційних загальних зборах WOCCU.

Серед активних учасників Конференції слід зазначити Тараса Підзамецького, який спираючись на досвід української міграції до Канади виступив співдоповідачем на засіданні з питань залучення до кредитних спілок мігрантів.

На Конференції крім численних презентацій, доповідей та дискусійних панелей відбулись і кадрові зміни. На черговий термін Головою Ради директорів WOCCU був обраний Мануель Рабінес Ріралда (Перу), який змінив на цій посаді Баррі Джолетта (США).

Після 6-ти річного перебування на посаді Генерального директора WOCCU пішов на іміратуру Піт Крієр. Новим Генеральним директором WOCCU було обрано Брайана Бранча, який у минулі роки неодноразово відвідував Україну та добре знається на проблемах української кооперації.

Наступна щорічна Конференція WOCCU відбудеться недалеко від кордону Незалежної України - у м. Гданську (Польща). Тому є всі сподівання, що українське представництво на цьому форумі буде ще чисельнішим.
дата: 7.09.11 10:45<<< повернутися