ГОЛОВНА СТОРІНКА
ПРО УСКР
КЕРІВНІ ОРГАНИ
ЧЛЕНИ УСКР
НОВИНИ ТА ПОДІЇ
ФОТОАЛЬБОМИ
ВІДРОДЖЕННЯ КС В УКРАЇНІ
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Чергова Всесвітня конференція кредитних спілок у Гданську

З 15 по 18 липня 2012 року в м. Гданськ (Польща) Всесвітня Рада кредитних спілок (WOCCU) спільно з Польською Касою Крайовою провела чергову Всесвітню конференцію кредитних спілок. В заході взяли участь близько 1300 учасників кредитно-кооперативного руху з понад 50-ти країн з усіх куточків світу.

На Конференції була присутня делегація НАКСУ з 10 осіб, до складу якої увійшли представники кредитних спілок Івано-Франківщини, Черкащини, Закарпаття та Києва. Делегацію очолював Секретар Екзекутиви Української Світової Кооперативної Ради Петро Козинець. Як відомо, НАКСУ є членом WOCCU та УСКР протягом 15 років.

У складі делегації США участь у Конференції взяли три представники Української Федеральної Кредитної Спілки з Рочестеру Таня Дашкевич, Євген Лиляк та Василь Корнило. Прапор України на відкритті форуму вносила Віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко. Українські кооператори взяли активну участь у всіх заходах форуму — пленарних засіданнях, секційних сесіях та інших дійствах.

Під час Конференції відбулось чергове офіційне звітно-виборне засідання Генеральної асамблеї WOCCU, участь у якому взяв Петро Козинець. Крім стандартних звітів та внесення деяких змін до Статуту WOCCU, на Генеральній асамблеї до складу WOCCU було прийнято ряд нових членів, у тому числі, наших сусідів, Центральну асоціацію ощадно-кредитних асоціацій Молдови.

У ході традиційного засідання керівників виконавчих органів асоціацій — членів WOCCU, участь у яких взяли Петро Козинець та Людмила Кравченко, дуже жваво обговорювались, перш за все, питання регулювання діяльності кредитних спілок та впровадження нових технологій.

Під час заключного пленарного засідання українська делегація вручила пам’ятну відзнаку польській Касі Крайовій на честь її 20-річчя та враховуючи дуже вагомий вклад в розбудову руху кредитних спілок в Україні.

Українська делегація особливо відзначила тепле ставлення та виняткову гостинність польської сторони до усіх учасників Конференції, і, в першу чергу, до українського руху. Дуже запам’ятався заключний етап події, який після короткої подорожі на кораблі по р. Мотлава проходив у затишному передмісті Гданська з традиційним гостинним польським частуванням.

В ході перебування на польській землі українська делегація провела численні двосторонні зустрічі зі своїми іноземними колегами. Вони були присвячені питанням подальшої співпраці, а також підготовці до ІІІ Східноєвропейського Конгресу кредитних спілок, який організовує НАКСУ за підтримки WOCCU в м. Чернівці у вересні цього року. Досягнуто домовленості про учать у Конгресі представницьких делегацій з Росії, Польщі, Білорусі, Молдови, Литви, Естонії, Румунії, а також керівництва WOCCU.

Учасники української делегації висловлюють вдячність WOCCU за високий рівень організації Конференції, а також польській приймаючій стороні за гостинність та можливість ознайомитися з визначними пам’ятками польського краю.Фото з Конференції: https://picasaweb.google.com/unascu/15182012

Відеопосилання: http://ntktv.ua/news/international_news/mizhnarodna_konferentsiya_kredytnykh_spilok_woccu/Відео з Конференції:дата: 26.07.12 12:34<<< повернутися